Зараз Київська осінь дарує дорослим та дітям чудові теплі деньки! Так хочеться погуляти і побродити по затишних двориках Подолу! Особливо у вечері, щоб нікуди не спішити, без суєти і турбот. Але у наших юних акторів, які займаються в театральній студії АртЕко, зовсім інші плани! Після занять у школі вони спрямовуються до театру на заняття в театральну студію! Саме для них і почався наш дванадцятий театральний сезон!

Залишив за порогом теплі осінні деньки, педагоги і діти з величезним задоволенням занурилися у творчість. Адже за час літніх канікул і ті і інші встигли скучити один за одним, скучити по атмосфері театру, затишним залам і, звичайно ж, за улюбленими заняттями. З новими силами і ідеями вони енергійно приступили до репетицій. Почалося старанне освоєння дуже важливих для актора навичок.

«Акторська майстерність» дозволяє актору навчитись створювати яскраві та правдиві образи. А ще, допомагає розвити пам’ять, уявлення, швидкість мислення. Відточує навички між особистого спілкування.

Щоб говорити красиво і виразно, діти і підлітки на предметі «Техніка мовлення» займаються розвитком дикції, сили голосу, розвитком мелодійності мови. І ще, актори розвивають свої вокальні здібності для того, щоб у нових постановках можна було б з легкістю заспівати наші нові пісні.

По-своєму яскраво і весело проходять з сценічного руху. Після довгого сидіння за партою, а іноді (чого гріха таїти) і «в телефоні», як же хочеться потягнутися, розім’ятися, порухатися та ще і отримати при цьому користь у вигляді спритності, витривалості, виразності тіла, красивої постаті, ходи, красивих жестів. Ось тут і приходить на поміч наш третій важливий предмет – «Сценічний рух» !

Одним словом, сумувати не приходиться! Звичайно, попереду у нас довгоочікуваний арт-турнір, майстер-класи по гриму та історії костюму, регулярні походи до театру і, звичайно, довгоочікувана головна прем’єра року на сцені професійного театру. Тоді актори різного віку і всіх груп виходять на велику сцену, у повній мірі розкриваючи свої творчі здібності, придбані копіткою працею на заняттях під орудою майстрів-педагогів. Це і є свято – отримувати справжню насолоду від своєї роботи на сцені і від аплодисментів багатосотенного залу.

А поки що, на нас чекає велика та захоплююча робота, а ще … передчуття від подій майбутнього театрального сезону!

Успіхів нам усім, нових здобутків і перемог!!!